التسليم عن طريق البريد في داخل إسطنبول
شحن من جميع انحاء تركيا
إمكانية الارسال إلى خارج البلد
رسائل خاصة وباقة الهدايا

Fıstıklı Diyabetik Baklava

Fıstıklı Diyabetik Baklava, diyabetliler ve diyet yapanlar için Karaköy Güllüoğlu tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş tarifi ile “özel beslenme amaçlı” bir üründür.
$28.80

Ürün Hakkında

DİABETLİLER İÇİN Diabak Baklava, diabetliler ve diyet yapanlar için tasarlanmış ve geliştirilmiş “özel beslenme amaçlı” bir üründür. DİABAK

•İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı gönüllü 18 sağlıklı kişide yapılan glikoz tolerans testi (GTT) sonucunda, Diabak’ın zayıflama diyetleri (obezite tedavisi), diabetik diyetler ve kardiyoloji diyetleri için uygun bir besin olduğuna ilişkin 25 Mayıs 1999 tarihli rapor alınmıştır.

•Türk Diabet Cemiyeti’nin 13-27 Haziran 1999 tarihleri arasında Kuşadası Kuştur Tatil Köyü’nde düzenlediği geleneksel Diabet Yaz Kampı’nda çeşitli tiplerdeki diabetlilere verilen Diabak’ın herhangi bir olumsuz etkisinin gözlenmediği görülmüştür.

•Diabak Light Baklava’da şeker yerine, doğal tatlandırıcı olan prebiyotik lifli stevia kullanılmıştır.

•Undaki enerji ve karbonhidrat miktarını düşürmek için glisemik indeksi düşük un kullanılmıştır.

•Tuz olarak da, normal tuza göre %43 oranında daha az sodyum içeren, magnezyumla zenginleştirilmiş mineral tuz kullanılmıştır.

•Diyet lifleriyle zenginleştirilmiştir. İçindekiler: Polidekstroz, glisemik indeksi düşük buğday unu, zeytinyağı, kepekli un, buğday nişastası, çeşidine göre antepfıstığı, yumurta, inulin, inulin-oligofruktoz, doğal tatlandırıcı: stevia, sodyumu azaltılmış mineral tuz, omega-3 yağ asidi, su.

•Doktor kontrolünde tüketilmesi önerilmektedir.

•Günde en fazla 3 dilim tüketilmelidir.

•Aşırı tüketilmesi laksatif etki yapabilir. Diabak’ın 19.07.1999 tarih ve 34-00053-00001-9 sayılı gıda üretim sertifikası.

•It is caculated based on the daily 2000 calories. Food manufacturing certificate no. 34-00053-00001-9 dated 19.07.1999 by Diabak.

İçindekiler

Buğday Unu, Sadeyağ, Ceviz İçi, Pancar Şekeri, Su, Buğday Nişastası, Zencefil, Tarçın, Karanfil, Çeşitli Turunçgiller ( Turunç, Portakal, Limon), Yumurta, Tuz.

Glikoz şurubu içermez.

Alerjenler

Bu ürün glüten, ceviz, süt ve süt ürünü, yumurta içerir. Eser miktarda fıstık, fındık, badem içerebilir.

العملاء الذين اشتروا هذا المنتج اشتروا أيضا

بقلاوة بالفستق جافة

بقلاوة بالفستق جافة
$28.00

طبق بقلاوة بالفستق

طبق بقلاوة بالفستق
$26.40

ديباك بالجوز حمية

ديباك بالجوز حمية
$24.00

ملفوف بالفستق

ملفوف بالفستق
$36.80